Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz środka, który rozwiąże tenże kłopot i polepszy wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to trudno najpopularniejszy kłopot, z którym systematycznie konfrontują się dzisiaj nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Okolicznością prawdopodobnie stanowić nieodpowiednia dieta oraz szkodliwe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w obecnym witamin i biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w samym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i skuteczność olejku, który zmienia ich projekt oraz formę. Dzięki odpowiednio dostosowanemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i wspomagającą ochronę dla włosów. Co istotne, doskonale dodają się także dla pań, jak również dla klientów, stojąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, że wszelki olejek oraz wyciąg pełni zupełnie inną rolę, rzutując na nowy element włosa:

– biorąc go do wzrostu,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając i pobudzając naruszone cebulki.

Wspomagają w ostatnim zamknięte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi i pszenicy, z kamelii i argininę. To właśnie te momenty decydują o dobrym funkcjonowaniu mózgu również zawierają głębokie stanowienie w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wypadaniu, a co za czym chodzi, chociażby do 60% zmniejszając ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo Shampoo

Vivese Senso Duo