Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dosyć tego, iż każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej spektakularna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze prosto z natury – moc naturalnych olejków roślinnych i dobrodziejstwo powstające z wielkich elementów wzmacniających, które kryją się w tymże serum sprawiają, iż tylko po pierwszej aplikacji że i poczuć różnicę. To unikalna formuła, która kumuluje się nie wyłącznie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą strukturę włosów – od ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w normalnych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – polepsza mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – pobudza produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Wyciąg z kamelii – poprawia budowę włosa zamykając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To wprawdzie wciąż niepełna lista elementów spotykających się w Vivese Senso Duo Oil 2 oraz skorelowanych spośród nimi korzyści. Ekstrakty z kiełków soi oraz pszenicy odżywiają, wyciąg z nasion róży służy do twarzy głowy naturalnych przeciwutleniaczy, natomiast obecność witamin A, C oraz E efektywnie ochrania włosy przed negatywnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana licznymi badaniami, co liczy niezbyty dowód że warto wykorzystać z atutów tego klucza osobiście.

Vivese Senso Duo Oil

ProEngine

Revitalum Mind-Plus

Vivese Senso Duo Shampoo