Stylizacja świąteczna: w odcieniach choinki.

Ciemna zieleń, nasycona czerwień oraz błyszczące srebro i złoto to kolory najczęściej utożsamiane z fetami. Stylizacja okolicznościowa również bywa utrzymana w odcieniach z gwiazdkowej palety.
Dekoracja okolicznościowa bazuje na czerwonej sukience obszytej czarną koronką. Pas i biodra podkreśla efektowna baskinka, a dekolt wykrojony w kształt serca przykuwa uwagę na piersi. Sukienka bywa erotyczna, ale nie odsłania zbyt sporo, a dzięki optymalnej długości za kolana akcentuje najbardziej fajne części nóg
Pozostając w atmosferze choinkowych detali, jako dodatek polecamy nasycone zielone szpilki wyszywane cekinami w jednakowym barwie i wykończone oszałamiającą kokardką – dzięki temu na sto procent zrobisz szoł na familijnym spotkaniu.
Do barw choinki oraz śniegu nawiązuje także biżuteria.
etno-297x417
Zalecamy komplet łączący śnieżne i zielone cyrkonie, składający się z okrągłych kolczyków oraz pierścionka w posrebrzanej oprawie. Cyrkonie staną się alternatywą dla szmaragdów, czyli standardowych, zielonych kamieni. Stylizacja okolicznościowa zawiera poza tym niewielką kopertówkę – w takim przypadku doradzamy czarne, skórzane puzderko pokryte srebrnym, przeplatanym wzorem. Dekorację w barwach choinki bezwzględnie powinna uzupełnić czerwona pomadka oraz mocny manikiur w takim samym kolorze albo tonacji połyskującej zieleni.
tekst dostepny na stronie modne sukienki