Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu masz szansę doprowadzić większość dam do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło i Twoja partnerka nie stanowiła w sumy zaspokojona? Panie wymagają wiele czasu, by poczuć całkowitą satysfakcja z seksu oraz poczuć orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk co rozumiesz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja kobieta starała Ciż się powiedzieć, że co nie kłopot, co jeden wiesz, iż nie udało Ci się jej w całości zaspokoić. Jeżeli przynosi Ciż się to szczególnie, ona potrafi w finale stracić cierpliwość.

Długi seks wydaje się być sygnałem do wspaniałego związku. Twoja partnerka może opowiedzieć o Tobie także Twoich „łóżkowych wyczynach” naszym znajomym, jeśli tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej oczekiwaniom.

Na szczęście jest możliwość, który znakomicie rokuje. Niewykluczone, że ze własną znajomą w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem bądź niepełnym wzwodem mogą przejść do sprawy.

Formuła Climax Control może wywołać, że będziesz w bycie dłużej uprawiać seks aniżeli przed przystąpieniem terapii. Ten możliwy czas nasza możliwość zdziałać cuda – Twoja żona zapewne zapomni o zawierającym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie związku to szybko już nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz miał szansę kontynuowania zabawy (jeżeli tylko Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć kontrolę nad wytryskiem. Możesz nim sterować. Szybko nie będziesz musiał zwalniać tempa, żeby zatrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł uprawiać sex tak długo jak marzy o tym Twoja kobieta.

Climax-Control

Derminaks

Femmax