Z czego wynikają kłopoty z erekcją?

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Jak mówią statystyki kłopot z erekcją pojawia się raz na pięć stosunków, tym samym można założyć, że może się to zdarzyć przynajmniej raz w karierze seksualnej każdego faceta. Jak wiadomo podstawy zaburzeń wzwodu są bardzo różne, inne w przypadku facetów w wieku lat dwudziestu, a inne u sześćdziesięciolatka.
Wzwód pojawia się w chwili pobudzenia ośrodka erekcji, który znajduje się w rdzeniu kręgowym. Prącie wypełnia się krwią, dochodzi do wzwodu. Problem z erekcją ma miejsce, kiedy wzwód nie pojawia się wcale albo nie utrzymuje się wystarczająco długo, by dało się odbyć zwykły stosunek. Mówi się o rzeczywistym problemie ze wzwodem, kiedy zaburzenie następuje co najmniej w 75% przypadków i trwa to przez dłuższy czas. Przypadkowa niedyspozycja nie musi wskazywać na problemy z potencją. Niżej prezentujemy najważniejsze powody problemów ze wzwodem.
1.Zdenerwowanie i brak wypoczynku. W momencie, kiedy spędzamy większość dnia w pracy oraz żyjemy tylko i wyłącznie pracą, pod koniec dnia możemy nie mieć siły ani ochoty na stosunek. Trzeba wtedy zatroszczyć się o unikanie sytuacji stresowych, relaks tani cialis i właściwe podejście do obowiązków w pracy.
2.Zaburzenia naczyń krwionośnych. Jeśli w krwioobiegu organizmu zaczynają powstawać blaszki miażdżycowe, krew musi przeciskać się przez tętnice z większym trudem. Może to powodować zbyt mały napływ krwi do penisa i brak lub niepełny wzwód.
3.Nikotyna. Z analiz wykonanych przez specjalistów jasno wynika, że palenie jednej paczki dziennie aż u 3/4 pacjentów prowadzi do impotencji. Prócz komplikacji z potencją nikotyna wpływa na zmniejszoną produkcję plemników, a także ich mniejszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie levitra