Sposoby na mocniejszy wzwód

avatar_99_page

Sposoby na silniejszą erekcję

Funkcjonuje parę prostych strategii, pozwalających osiągnąć silniejszy wzwód. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem dostatecznie mocna lub jeśli pragniesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to wypracować, to tu znajdziesz parę rad dla siebie.

Przedstawiamy ci kilka prostych metod, które pomogą ci osiągać silniejszą erekcję, a co się z tym wiąże, silniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeśli taki jest właśnie twój plan, poniższe porady bez wątpienia ci się przydadzą!

Zakaz palenia papierosów

Bez dyskusji palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie prowadzi do istotnego tania viagra uszczuplenia rozmiarów twojego penisa i jest jedną z decydujących przyczyn impotencji. W żółwim tempie i stopniowo powoduje, że erekcje są coraz słabsze. Przyrost blaszki miażdżycowej, która zbiera się w ludzkim układzie krwionośnym, jest wywołany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zwężenie naczyń krwionośnych. Efekt jest taki, iż maleje przepływ krwi do penisa w czasie stosunku. Jeśli do chwili obecnej nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, być może perspektywa mocniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Zrzuć tkankę tłuszczową

Nadmiar tkanki tłuszczowej w twoim organizmie to niezbyt dobra okoliczność dla twojego wzwodu. Musisz zrzucić cały ten tłuszcz i musisz rozpocząć swój program odchudzania natychmiast. Nadmiar tkanki tłuszczowej oznacza nadmierne ilości cholesterolu w ciele, co w następnej kolejności wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza ograniczoną wydolność wzwodu. Jeżeli jesteś grubasem to wykazujesz również podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji oraz przysparza się również do chorób naczyń krwionośnych. Ten stan może także mieć wpływ na twój układ nerwowy, a jego efektem może potencja być zwolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który wywołuje zwiotczenie członka. Nie chcesz być grubym z miękkim penisem – odchudzaj się.