Kąpiele wodne i akupresura na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to zabiegi polegające na naciskaniu konkretnych miejsc na stopach. U panów należy naciskać na zakończenia nerwowe zlokalizowane na piętach. Należy zgiąć nogę w kolanie i z wyczuciem uciskać pięty. Uciskanie warto rozpocząć od delikatnych muśnięć i stopniowo regulować siłę nacisku. Każdą ze stóp trzeba uciskać przez nie więcej niż 5 minut.
Panie bardziej reagują na pobudzanie punktów zlokalizowanych wzdłuż odcinka lędźwiowo-krzyżowego, w odległości 3 cm od kręgów. Dotykanie tych miejsc jest doskonałym sposobem na rozpoczęcie miłosnej gry. Kobiety mogą się zrewanżować masowaniem miejsca tuż nad włosami łonowymi swojego partnera. Pobudzą przez to penisa. Dzięki szybkim masażom pożycie łóżkowe tania viagramoże być o wiele lepsze.
Na uszach znajdują się receptory, które tak samo jak te umieszczone na piętach odpowiadają za wywołanie reakcji seksualnych. Naciskanie tych receptorów poprawia pracę narządów płciowych. Taki masaż może ciekawie wpłynąć na problemy z erekcją.
Masaż uszu nie może trwać dłużej niż pięć minut. Jeżeli kochankowie chcą spróbować uciskania konkretnych punktów, to trzeba udać się do lekarza lub specjalisty medycyny naturalnej – oni pokażą szczegółowo, jakie punkty należy uciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra tanio