Stylizacja wyrafinowana: klasyka z połyskiem.

Śnieżna bluzka i czarna spódnica to styl kojarzony raczej tradycyjnie, ale nie musi tak pozostać. Stylizacja elegancka w duchu uczelnianego mundurka nabiera dojrzałego charakteru dzięki szykownym materiałom i dodatkom.
W tym zestawie śnieżna bluzka zachowuje ponadczasowy, dopasowany fason oraz jest zapinana na pętelkę, bo skrzydełka kołnierza nie są typowo zgięte, lecz proste i postawione, co natychmiast dodaje koszuli elegancji. Stylizacja kunsztowna bywa podkręcona skórkową, ołówkową spódnicą, która zastępuje klasyczny wzór z materiału. Taka tkanina daje jej trochę awangardowego charakteru oraz udowadnia, iż zakładająca ją kobieta jest pewna siebie.
Stylizacja elegancka nie byłaby kompletna bez czółenek na obcasie. My proponujemy brokatowe, srebrne buciki o modnym, mocno wyciętym kroju i z asymetrycznym, wydłużonym czubkiem okrywającym stopę po skosie. Nieszablonowe buty nadają styl kolejnym dodatkom. Szyję zdobi misterny naszyjnik na łańcuszku, który ozdabia mnóstwo połączonych ze sobą błyskotek. Połyskujące ozdoby dostrzegalne zza połów koszuli nie popsują stylizacji, lecz przykują uwagę. Na nadgarstek proponujemy lekki, srebrny zegarek na bransolecie ozdobionej przez szkiełka będącej przy kopercie. Puzderkowa torebką w stylizacji color-blocking łączy czerń z szarością i można ją nosić w dłoni czy na pasku.
flower-power-297x246
Wszystkie elementy wyrafinowanej stylizacji łącznie z linkami do butików znajdują się w galerii – kliknięcie w nazwę konkretnej rzeczy przekierowuje na stronę produktu.
tekst dostepny na stronie http://e-modnisia.com.pl/pol_m_Torebki-180.html